Wanneer in het winkelcentrum activiteiten worden georganiseerd, dan heb je er als ondernemer voordeel van wanneer er veel mensen op de been zijn. Activiteiten in het winkelcentrum kunnen echter niet alleen door ondernemers georganiseerd en verzorgd worden. De hulp van verenigingen en clubs is onontbeerlijk.

Gedurende de afgelopen jaren zijn clubs, verenigingen en personen die duidelijk iets voor het winkelcentrum en promotie hebben gedaan, zoals belangeloos meedoen aan activiteiten op bijvoorbeeld koopzondagen, nauwgezet bijgehouden. Deze clubs, verenigingen en personen zijn voor Centrum Management Elst onmisbare partners en verdienen onze aandacht.

St. Winterfestijn Overbetuwe, Elst www.winterfestijnoverbetuwe.nl
Kinder Speeldagen Elst
Muziekvereniging PWA Elst www.pwa-elst.nl
VEKO, Elst www.veko-elst.nl
Elster Pony Club, Elst
St. Muziek Jaren 60, Elst www.muziekinelst.nl
Gymnastiek Vereniging Elistha, Elst www.elistha.nl
Barbershopkoor Between Two Rivers, Elst www.betweentworivers.nl
Basketball Vereniging Unlimited, Elst www.bvunlimited.nl
Popkoor Akkoord, Driel www.popkoor-akkoord.nl
Scouting Elst, Elst www.scoutingelst.nl
Unicef
Boerderij Lingezegen, Elst www.boerderijlingezegen.nl
Theater de Kik, Elst  www.theaterdekik.nl
Fotoclub Focel, Elst www.focel.nl
OBC Elst, Elst www.overbetuwecollege.nl
Galerie Sleedoorn, Zetten www.sleedoorn.nl
SV Spero, Elst www.svspero.nl
Hockeyvereniging H.C.O.B., Elst www.hcob.nl
St. Ceciliakoor
Alzheimer Vereniging
KBO
Gehandicaptenplatform, Elst www.belangenorganisatie.nl
Buurtbus
Elster Mannenkoor, Elst www.elstermannenkoor.nl
Hobma Modelbouw, Elst www.hobmamodelbouw.nl
RK Werenfridusparochie, Elst www.stwerenfridus-elst.nl
St. Welzijn Ouderen, Elst
STUW Overbetuwe www.stuwoverbetuwe.nl
Buddyzorg Midden Gelderland www.buddyzorgmiddengelderland.nl
Elster Bridgeclub, Elst www.elsterbridgeclub.com
Groenclubs
Historische vereniging Marithaime, Elst www.marithaime.nl
Nationaal MS fonds www.nationaalmsfonds.nl
St. Streekballetschool Overbetuwe www.sbob.info